Araç Monitörü Yenileme
Firma olarak , rakiplerimiz tarafından üretilen sistemler de dahil olmak üzere tüm sabit radyasyon cihazlarını Model 4525 Serisi Araç Monitörlerimizde kullanılan elektronik ve yazılımlarla  uyarlayıp günümüz teknolojisi ile kullanma seçeneği sunuyoruz. Retrofit, yeni dedektör yuvaları ve standları satın almak zorunda kalmadan  hali hazırda ki  sisteminizin güncellenip , yenilenmesini sağlar. Kendi sistemlerimizin yanı sıra Exploranium, RadComm, SAIC, Mirion / Canberra ve Thermo , D-tect Systems tarafından üretilen tüm cihazların yeni teknolojiler ile uyumlu hale getirilerek yeniden kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Sonradan yapılacak olan uyarlamalar ile ihtiyaçlarınıza göre özelleştirme  ve ihtiyaç doğrultusu halinde  plastik sintilatör dedektörlerinin değiştirilmesini de içerebilir. Lütfen ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin.

Ludlum Retrofit: Diğer markalardan Portal Tipi Radyasyon Dedektörleri için.

Firmamız tarafından sağlanan bu ürünün amacı, başka markalardan (Exploranium, RADCOMM, vb.) Sabit Radyasyon Ölçer’i (Monitörü) olan ve çeşitli nedenlerden dolayı çalışmayan veya onarılamayan ürünleri olan müşterilerin ürünlerini tekrardan kullanılabilir hale gelmesini destekleyebilmektir.

Şu anda, fabrika servisi, yedek parça ve / veya yardım servis hizmeti olmayan ,ancak fabrikalarda yada işletmelerin tekrar çalışabilecek başka markalara ait Sabit Radyasyon Dedektörleri hala bulunnmaktadır.

Güvenilir ve ekonomik bir çözüm

Bu nedenle Gama Radyasyon ve Ludlum Measurements Inc., birçok durumda başka markalardan bir Portal Tipi Radyasyon Dedektörünün tekrar çalışmasını sağlayabilen bir bileşen, elektronik ve işlevsellik testleri paketi geliştirmiştir. Bu dönüşüme Retrofit denir ve bu izleme sistemlerinin kullanım ömrünü uzatmayı ve zaten sahip olduğunuz ekipmana yapılan yatırıma değer katmayı amaçlamaktadır.

 

İyileştirme süreci 4 adımdan oluşur:

Diğer markaların Sabit Radyasyon Dedektörünün firmamız tarafından değerlendirilmesi. Dedektör panelleri işlevsellik testlerini geçerse, Retrofit dönüşümü için bir uygun aday olarak kabul edilir. Firmamız dönüştürme planını hazırlar ve onay için müşteriye teslim eder. Teklif kabul edildikten sonra kurulum ve devreye alma ziyareti planlanır.

 

 

Ludlum Measurements Inc. sertifikalı personel ile ulusal ve uluslararası düzeyde deneyim ve teknik yardım

Müşterilerimiz için her zaman kurulum için gereken tüm ihtiyaç ve gereksinimi çözmek için gereken teknik desteğe sahiptir.

İlgileniyorsanız lütfen buradan bizimle iletişime geçin, yatırımınıza değer katmaktan mutluluk duyarız.